A-klasa » Zielona Góra II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Brak aktywnych ankiet. |
|
W pierwszym meczu klasy A gr. III sezonu 2013/2014, Sparta Mierków wybierze się do Sieniawy Żarskiej, gdzie zagra z miejscową Deltą. Spotkanie odbędzie się 15 sierpnia 2013 r. o godzinie 17:00. Daty oraz godziny spotkań mogą zostać zmienione. W rozwinięciu newsa cały terminarz rundy jesiennej.
Kolejka: 1 w dniach 15-08-2013
1 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - NYSA TRZEBIEL | 2013-08-15 | 17:00 | ||
2 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - RELAX GRABICE | 2013-08-15 | 17:00 | ||
3 | CZARNI JELENIN | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-08-15 | 17:00 | ||
4 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-08-15 | 17:00 | ||
5 | STAL JASIEŃ | - TRAPER CHICHY | 2013-08-15 | 17:00 | ||
6 | HAMAR GÓRZYN | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-08-15 | 17:00 | ||
7 | UNIA KUNICE ŻARY | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-08-15 | 17:00 | ||
8 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - SPARTA MIERKÓW | 2013-08-15 | 17:00 |
Kolejka: 2 w dniach 18-08-2013
9 | NYSA TRZEBIEL | - SPARTA MIERKÓW | 2013-08-18 | 16:00 | ||
10 | BUDOWLANI GOZDNICA | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2013-08-18 | 16:00 | ||
11 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - UNIA KUNICE ŻARY | 2013-08-18 | 16:00 | ||
12 | TRAPER CHICHY | - HAMAR GÓRZYN | 2013-08-18 | 16:00 | ||
13 | NYSA PRZEWÓZ | - STAL JASIEŃ | 2013-08-18 | 16:00 | ||
14 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2013-08-18 | 16:00 | ||
15 | RELAX GRABICE | - CZARNI JELENIN | 2013-08-18 | 16:00 | ||
16 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2013-08-18 | 16:00 |
Kolejka: 3 w dniach 24-08-2013/25-08-2013
17 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - NYSA TRZEBIEL | 2013-08-24 | 16:00 | ||
18 | CZARNI JELENIN | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2013-08-24 | 16:00 | ||
19 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - RELAX GRABICE | 2013-08-24 | 16:00 | ||
20 | STAL JASIEŃ | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-08-24 | 16:00 | ||
21 | HAMAR GÓRZYN | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-08-24 | 16:00 | ||
22 | UNIA KUNICE ŻARY | - TRAPER CHICHY | 2013-08-24 | 16:00 | ||
23 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-08-24 | 16:00 | ||
24 | SPARTA MIERKÓW | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-08-24 | 16:00 |
Kolejka: 4 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
25 | NYSA TRZEBIEL | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-08-31 | 16:00 | ||
26 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - SPARTA MIERKÓW | 2013-08-31 | 16:00 | ||
27 | TRAPER CHICHY | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2013-08-31 | 16:00 | ||
28 | NYSA PRZEWÓZ | - UNIA KUNICE ŻARY | 2013-08-31 | 16:00 | ||
29 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - HAMAR GÓRZYN | 2013-08-31 | 16:00 | ||
30 | RELAX GRABICE | - STAL JASIEŃ | 2013-08-31 | 16:00 | ||
31 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2013-08-31 | 16:00 | ||
32 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - CZARNI JELENIN | 2013-08-31 | 16:00 |
Kolejka: 5 w dniach 07-09-2013/08-09-2013
33 | CZARNI JELENIN | - NYSA TRZEBIEL | 2013-09-07 | 16:00 | ||
34 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2013-09-07 | 16:00 | ||
35 | STAL JASIEŃ | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2013-09-07 | 16:00 | ||
36 | HAMAR GÓRZYN | - RELAX GRABICE | 2013-09-07 | 16:00 | ||
37 | UNIA KUNICE ŻARY | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-09-07 | 16:00 | ||
38 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-09-07 | 16:00 | ||
39 | SPARTA MIERKÓW | - TRAPER CHICHY | 2013-09-07 | 16:00 | ||
40 | BUDOWLANI GOZDNICA | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-09-07 | 16:00 |
Kolejka: 6 w dniach 14-09-2013/15-09-2013
41 | NYSA TRZEBIEL | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-09-14 | 16:00 | ||
42 | TRAPER CHICHY | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-09-14 | 16:00 | ||
43 | NYSA PRZEWÓZ | - SPARTA MIERKÓW | 2013-09-14 | 16:00 | ||
44 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2013-09-14 | 16:00 | ||
45 | RELAX GRABICE | - UNIA KUNICE ŻARY | 2013-09-14 | 16:00 | ||
46 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - HAMAR GÓRZYN | 2013-09-14 | 16:00 | ||
47 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - STAL JASIEŃ | 2013-09-14 | 16:00 | ||
48 | CZARNI JELENIN | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2013-09-14 | 16:00 |
Kolejka: 7 w dniach 21-09-2013/22-09-2013
49 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - NYSA TRZEBIEL | 2013-09-21 | 15:00 | ||
50 | STAL JASIEŃ | - CZARNI JELENIN | 2013-09-21 | 15:00 | ||
51 | HAMAR GÓRZYN | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2013-09-21 | 15:00 | ||
52 | UNIA KUNICE ŻARY | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2013-09-21 | 15:00 | ||
53 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - RELAX GRABICE | 2013-09-21 | 15:00 | ||
54 | SPARTA MIERKÓW | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-09-21 | 15:00 | ||
55 | BUDOWLANI GOZDNICA | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-09-21 | 15:00 | ||
56 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - TRAPER CHICHY | 2013-09-21 | 15:00 |
Kolejka: 8 w dniach 28-09-2013/29-09-2013
57 | NYSA TRZEBIEL | - TRAPER CHICHY | 2013-09-28 | 15:00 | ||
58 | NYSA PRZEWÓZ | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-09-28 | 15:00 | ||
59 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-09-28 | 15:00 | ||
60 | RELAX GRABICE | - SPARTA MIERKÓW | 2013-09-28 | 15:00 | ||
61 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2013-09-28 | 15:00 | ||
62 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - UNIA KUNICE ŻARY | 2013-09-28 | 15:00 | ||
63 | CZARNI JELENIN | - HAMAR GÓRZYN | 2013-09-28 | 15:00 | ||
64 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - STAL JASIEŃ | 2013-09-28 | 15:00 |
Kolejka: 9 w dniach 05-10-2013/06-10-2013
65 | STAL JASIEŃ | - NYSA TRZEBIEL | 2013-10-05 | 15:00 | ||
66 | HAMAR GÓRZYN | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2013-10-05 | 15:00 | ||
67 | UNIA KUNICE ŻARY | - CZARNI JELENIN | 2013-10-05 | 15:00 | ||
68 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2013-10-05 | 15:00 | ||
69 | SPARTA MIERKÓW | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2013-10-05 | 15:00 | ||
70 | BUDOWLANI GOZDNICA | - RELAX GRABICE | 2013-10-05 | 15:00 | ||
71 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-10-05 | 15:00 | ||
72 | TRAPER CHICHY | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-10-05 | 15:00 |
Kolejka: 10 w dniach 12-10-2013/13-10-2013
73 | NYSA TRZEBIEL | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-10-12 | 14:30 | ||
74 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - TRAPER CHICHY | 2013-10-12 | 14:30 | ||
75 | RELAX GRABICE | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-10-12 | 14:30 | ||
76 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-10-12 | 14:30 | ||
77 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - SPARTA MIERKÓW | 2013-10-12 | 14:30 | ||
78 | CZARNI JELENIN | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2013-10-12 | 14:30 | ||
79 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - UNIA KUNICE ŻARY | 2013-10-12 | 14:30 | ||
80 | STAL JASIEŃ | - HAMAR GÓRZYN | 2013-10-12 | 14:30 |
Kolejka: 11 w dniach 19-10-2013/20-10-2013
81 | HAMAR GÓRZYN | - NYSA TRZEBIEL | 2013-10-19 | 14:00 | ||
82 | UNIA KUNICE ŻARY | - STAL JASIEŃ | 2013-10-19 | 14:00 | ||
83 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2013-10-19 | 14:00 | ||
84 | SPARTA MIERKÓW | - CZARNI JELENIN | 2013-10-19 | 14:00 | ||
85 | BUDOWLANI GOZDNICA | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2013-10-19 | 14:00 | ||
86 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2013-10-19 | 14:00 | ||
87 | TRAPER CHICHY | - RELAX GRABICE | 2013-10-19 | 14:00 | ||
88 | NYSA PRZEWÓZ | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-10-19 | 14:00 |
Kolejka: 12 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
89 | NYSA TRZEBIEL | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-10-26 | 13:00 | ||
90 | RELAX GRABICE | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-10-26 | 13:00 | ||
91 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - TRAPER CHICHY | 2013-10-26 | 13:00 | ||
92 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-10-26 | 13:00 | ||
93 | CZARNI JELENIN | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-10-26 | 13:00 | ||
94 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - SPARTA MIERKÓW | 2013-10-26 | 13:00 | ||
95 | STAL JASIEŃ | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2013-10-26 | 13:00 | ||
96 | HAMAR GÓRZYN | - UNIA KUNICE ŻARY | 2013-10-26 | 13:00 |
Kolejka: 13 w dniach 03-11-2013
97 | UNIA KUNICE ŻARY | - NYSA TRZEBIEL | 2013-11-03 | 13:00 | ||
98 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - HAMAR GÓRZYN | 2013-11-03 | 13:00 | ||
99 | SPARTA MIERKÓW | - STAL JASIEŃ | 2013-11-03 | 13:00 | ||
100 | BUDOWLANI GOZDNICA | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2013-11-03 | 13:00 | ||
101 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - CZARNI JELENIN | 2013-11-03 | 13:00 | ||
102 | TRAPER CHICHY | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2013-11-03 | 13:00 | ||
103 | NYSA PRZEWÓZ | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2013-11-03 | 13:00 | ||
104 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - RELAX GRABICE | 2013-11-03 | 13:00 |
Kolejka: 14 w dniach 09-11-2013/10-11-2013
105 | NYSA TRZEBIEL | - RELAX GRABICE | 2013-11-09 | 13:00 | ||
106 | UKS CZARNI ŻAGAŃ | - GARBARNIA LESZNO GÓRNE | 2013-11-09 | 13:00 | ||
107 | BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | - NYSA PRZEWÓZ | 2013-11-09 | 13:00 | ||
108 | CZARNI JELENIN | - TRAPER CHICHY | 2013-11-09 | 13:00 | ||
109 | MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | - ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | 2013-11-09 | 13:00 | ||
110 | STAL JASIEŃ | - BUDOWLANI GOZDNICA | 2013-11-09 | 13:00 | ||
111 | HAMAR GÓRZYN | - SPARTA MIERKÓW | 2013-11-09 | 13:00 | ||
112 | UNIA KUNICE ŻARY | - DELTA SIENIAWA ŻARSKA | 2013-11-09 | 13:00 |
Kolejka: 15 w dniach 16-11-2013/17-11-2013
113 | DELTA SIENIAWA ŻARSKA | - NYSA TRZEBIEL | 2013-11-16 | 13:00 | ||
114 | SPARTA MIERKÓW | - UNIA KUNICE ŻARY | 2013-11-16 | 13:00 | ||
115 | BUDOWLANI GOZDNICA | - HAMAR GÓRZYN | 2013-11-16 | 13:00 | ||
116 | ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI | - STAL JASIEŃ | 2013-11-16 | 13:00 | ||
117 | TRAPER CHICHY | - MIROSTOWICZANKA MIROSTOWICE | 2013-11-16 | 13:00 | ||
118 | NYSA PRZEWÓZ | - CZARNI JELENIN | 2013-11-16 | 13:00 | ||
119 | GARBARNIA LESZNO GÓRNE | - BŁĘKITNI OLBRACHTÓW | 2013-11-16 | 13:00 | ||
120 | RELAX GRABICE | - UKS CZARNI ŻAGAŃ | 2013-11-16 | 13:00 |
|
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
KS Sparta Mierków | 2:1 | Energetyk Dychów ( b ) |
2015-10-31, 14:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 12 | |||||||||||||||||||||
|
Mierków 50.
68-300 Lubsko
Nr.Tel. 372-29-42
tel.kom. 603-406-333
dzisiaj: 37, wczoraj: 45
ogółem: 985 594
statystyki szczegółowe